Bridgestone сайт пропонує Ecopia EP600 – шину, яку робили спеціально для BMW i3 та i8. Тобто для електричок. І це не просто гума, а частина екосистеми економії. Вона котиться легше, тому батарея витрачається повільніше. Якщо у вас не електрокар, а бензиновий авто – теж помітите різницю на заправці. Bridgestone шини цієї серії створені для тих, хто рахує гроші і не хоче міняти колеса кожен сезон. Купити їх можна з доставкою по всій Україні, ціна трохи вища за звичайну, але воно того варте. Замовити легко на нашому сайті. До речі, це одна з небагатьох моделей, яку сам BMW рекомендує для своїх електричок – а це вже багато про що говорить.
У чому тут фішка
Протектор зробили глибшим, ніж у звичайних шин – тому вона довше ходить. Вода не затримується, канавки широкі – на мокрій дорозі не пливеш. Опір коченню низький, тому машина їде накатом, а не "жре" енергію. Склад гуми – з переробленої сировини, тобто менше шкоди природі. Але це не впливає на чіпляння – гальмує впевнено, навіть у дощ. Шуму майже немає, їхати комфортно. Для міста – саме те. На трасі вона теж тримається гідно – не гуде, не вібрує, не втомлює водія. А якщо раптом намочить, то за рахунок глибоких канавок аквапланування вам не загрожує навіть на швидкості. Крім того, вона не боїться перепадів температур – влітку не пливе, а навесні чи восени не дубіє.
Тим, хто їздить на електромобілях або просто хоче економити на пальному. Bridgestone не для гонок, а для спокійної, передбачуваної їзди. Водії кажуть, що ресурс великий, знос рівномірний. Якщо не знаєте розміру – зателефонуйте консультантам, підкажуть. Замовити просто, оплата після огляду. Доставка по всій Україні займає кілька днів. Особливо оцінять її ті, хто часто стоїть у пробках – економія на пальному там найпомітніша.