Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Летние шины Strial 301 от Michelin ;-)

14 июня 2018 г.

Всім привіт. З Вами УкрШіна. Сьогодні продовжимо обговорення Сербських шин, від одного з великих гравців шинного ринку - Michelin.

Літні шини Strial 301 - призначені для невеликих міських автомобілів. Strial 301 мають симетричний спрямований малюнком протектора. Головні переваги цієї моделі: доступна ціна, стабільне управління на сухій і мокрій дорозі, а також висока зносостійкість.

Три широких і глибоких каналу, один в центральній, два в плечових зонах протектора, дозволяють ефективно вбирати в себе і відводити величезні водяні потоки, ефективно осушуючи пляму контакту шини з дорогою.

Закруглені ламелі, на плечових та центральних зонах протектора, дозволяють ефективно зливати воду і рідкий бруд в три широких стічних каналу та на сторону. Це дозволяє домогтися високого рівня захисту від аквапланування. А тонкі ламелі - леза, як гострі ножі, ріжуть водяну і грязьову плівку, яка утворюється в перші секунди після початку дощу. Такі ламелі-різці значно додають стійкості та керованості автомобілю.

Великі шашки в центральній частині протектора дозволяють впевнено тримати прямолінійний рух автомобіля, а великі шашки в плечових зонах протектора дозволять передбачувано і впевнено заходити в повороти. До того ж, плечові шашки протектора дозволяють контролювати різкі перестроювання автомобіля з ряду в ряд. Додамо сюди тривалий термін експлуатації, і отримаємо бюджетну, але якісну шину.

Шини Strial 301 позиціонуються виробником, як новинка літнього сезону 2018 року. АЛЕ! Їх дизайн є точною копією малюнка протектора моделі Tigar Sigura (анонсована у 2009 році). Додамо, що з таким самим малюнком, виробляються шини моделей: Strial Turing, а також Taurus 301 Touring, Taurus Turing і Orium Turing. З торгівельними марками Riken і Kormoran, назва моделі було вирішено «змінити аж до невпізнання», і вони перетворилися в Riken Road і Kormoran Road. І все це з однієї бочки - Michelin.

Так, що, Французи гарно перехитрили весь світовий шинний ринок. Шини з одного заводу, з однаковим малюнком протектора, але з різними назвами і етикетками.

Ну а Вам приємно вибирати!

З Вами сервісні центри Віанор та інтернет-маркет «УкрШіна». Ставте лайки, діліться з друзями, підписуйтесь на наш канал.

 

 

 

 

Безпечних Вам доріг і бажаного літньої відпустки.

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т. +38 (096) 474-88-62
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (098) 823-86-63
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅ 

 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼