Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Монтаж шин и направление рисунка протектора. Рекомендации от экспертов Nokian Tyres.

6 декабря 2017 г.

Вітаємо! З Вами команда УкрШини та Nokian Tyres!

І сьогодні Ми разом з Вами розберемося в тому, які малюнки протектора бувають. У чому їхня відмінність і яким чином монтувати ці шини на автомобіль.

Перше що кидається в очі, коли приходиш в шинний магазин, це різноманіття видів малюнків протектора. Деякі з них в чомусь схожі, інші унікальні, але все в тій чи іншій мірі відрізняються один від одного. Крім того, залежно від того, який саме тип малюнка протектора використовується, залежить те, як слід монтувати шину. Звичайно, завжди можна попросити шинного фахівці зробити це самостійно, але іноді буває і Вони помиляються. І тут важливо проконтролювати ситуацію. Насправді, не все так складно, як здається на перший погляд. Основних малюнків протектора не так багато.

Спрямований малюнок протектора. Сильною стороною такого малюнку є зчеплення. Ось чому більшість зимових шин Nokian Tyres нордичного типу мають саме направлений малюнок протектора.

Монтувати дані шини слід так, щоб зазначені на боковині стрілки напрямку обертання, збігалося з фактичним напрямком обертання шини на автомобілі.

Асиметричний малюнок протектора. Сильною стороною такого малюнка протектора є керованість, і перш за все, на асфальті. Ось чому, в асортименті компанії Nokian Tyres, такі малюнки протектора, в основному, використовується для Центрально-європейських зимових шин, а також, для літніх шин.

Монтувати такі шини слід за принципом внутрішньої і зовнішньої сторони шини до автомобіля. При цьому напрямок обертання не має принципового значення.

Не спрямований малюнок протектора. Сильною стороною такого малюнку протектора є можливість швидкої перестановки шин на автомобілі. І, як правило, дані малюнки протектора, характерні саме для комерційних шин і шин для вантажного транспорту, і іноді шин для важких позашляховиків. Встановлювати такі шини можна будь-якою стороною і обертання їх допускається також в будь-яку сторону.

Інші малюнки протектора також бувають, але це вже мала група від загального обсягу шин на ринку. Таким чином, будьте уважні. Слідкуйте за тим, як змонтовані Ваші шини. Це забезпечить вам максимум властивостей від шин.

Підписуйтесь на нас в соціальних мережах та стежте за новинами.

Дивіться наші відео огляди, ставте лайки, діліться з друзями і підписуйтеся на наш Ютуб канал.

 

 

 

 

З Вами була команда Nokian Tyres.

Безпечних вам доріг !!!

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т. +38 (096) 474-88-62
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (098) 823-86-63

_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅