Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Nokian Hakkapeliitta 9 (9 SUV) - лучшая шипованная зимняя шина от нордических экспертов [Новинка 2017-2018 года]. (обзор от Нокиан, Вианор и УкрШина).

18 декабря 2018 г.

Доброго дня! З Вами команда Nokian Tyres!

І сьогодні, Ми з Вами, розглянемо модель Nokian Hakkapeliitta 9 і Nokian Hakkapeliitta 9 SUV. Це самі передові зимові шиповані шини в лінійці продукції Nokian Tyres. Вперше, дані шини, були представлені в січні 2017 року. У шинах застосовані самі передові технології шинного бізнесу.

По-перше, в даних шинах вперше використана два типу шипів в серійному масовому виробництві. Це унікальна технологія, яку до сьогоднішнього дня, не зміг реалізувати жоден інший шинний виробник. Так, в автоспорті зустрічалися штучні екземпляри. І навіть були дрібні партії. Але серійного масового виробництва ніколи не було. Так як технологія подвійної шипування, та ще й з направленим розташуванням шипів, є унікальною розробкою фахівців Nokian Tyres, давайте ж розберемося, для чого потрібні два види шипа.

Шипи, в центральній частині, мають витягнуту кромку і орієнтовані перпендикулярно напрямку руху. Це допомагає шині мати хороше зчеплення при поздовжніх навантаженнях.

Шипи в плечовій зоні мають складну і різноспрямовану форму, завдяки якій, вони забезпечують хорошу стійкість і зчеплення при поперечних (бічних) навантаженнях. Під час поворотів і при русі по дузі. А також допомагають при старті.

Таким чином, завдяки використанню двох шипів, досягається максимальна ефективність шини одночасно в усіх напрямках. Так як кожен вид шипів реалізує свою функцію. Що і називається функціональної шипування.

По-друге, в складі гумової суміші, використаний BIO пластифікатор - Green Ellasto Proof. Це спеціальна речовина, яка сприяє збереженню еластичності шини при низьких негативних температурах, протягом усього терміну служби шин.

Таким чином, завдяки комплексному підходу в розробці шини Nokian Hakkapeliitta 9, вдалося поліпшити всі ключові показники, порівняно шини - попередницею Nokian Hakkapeliitta 8. Основних успіхів вдалося досягти у властивостях зчеплення на льоду і снігу, а також на сухому асфальті і зниження опору коченню.

Версія шин Nokian Hakkapeliitta 9 SUV для позашляховиків та кроссоверів, відрізняється додаванням арамидів в боковину шини. Арамід - це спеціальні волокна, які мають надзвичайно високу міцність на розрив. Ці волокна додаються до складу гумової суміші боковини, і тим самим, збільшує стійкість до пошкодження.

За період присутності на ринку, шини Nokian Hakkapelliita 9, неодноразово перемагали в незалежних порівняльних тестах і випробуваннях, де демонстрували кращі результати в зчепленні на більшості зимових покриттів.

Слід також нагадати і про те, що на всі шини модельної лінійки Hakkapeliitta поширюється розширена HAKKA гарантія. Спеціальна послуга від компанії Nokian Tyres, що дозволяє при, ненавмисному пошкоджень шини, безкоштовно замінити або відремонтувати шини. Повні умови програми, а також інформацію про шини Nokian Hakkapeliitta 9 і Nokian Hakkapeliitta 9 SUV шукайте на офіційному сайті компанії.

Підписуйтесь на Нас в соціальних мережах, і стежте за новинами! Та безпечних Вам доріг!

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т.
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (098) 823-86-63
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅ 

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛