Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Nokian Hakkapeliitta LT3 перша в світі зимова шина з шипами з нержавіючої сталі (у кінці відео)

1 февраля 2019 г.

Компанія Nokian Tyres представила перші у світі зимові шини з шипами з нержавіючої сталі для експлуатації в умовах великих навантажень - Nokian Hakkapeliitta LT3. Новинка, яка відноситься до модернізованого сімейства зимових шин Hakkapeliita, забезпечує чудове зчеплення і стійкість при русі, а також відрізняється міцністю конструкції, надійністю і підвищену зносостійкість.

Нові шини Nokian Hakkapeliitta LT3 розроблені спеціально для професійної та повсякденної експлуатації в складних зимових умовах, забезпечуючи неперевершену безпеку, стійкість при русі і тривалий термін служби.

Від своїх попередниць нова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 відрізняється не тільки чудовими «зимовими» характеристиками, надійною конструкцією і паливною ефективністю, але і унікальними інноваційними шипами і збільшеною глибиною малюнка протектора.

Конструкція шипів, що встановлюються на шину Nokian Hakkapeliitta LT3, була повністю змінена для експлуатації в умовах великих навантажень і суворих зим.

Для ринків Північної Європи, Північної Америки та Центральної Європи Nokian Hakkapeliitta LT3 буде доступна восени 2019 року.

Першокласна безпеку на зимовій дорозі

У найбільш складних дорожніх умовах шини беруть на себе всі тяготи зимової їзди. Основними завданнями є ефективне гальмування і збереження зчеплення в поворотах і при перестроюванні на засніженій дорозі. Для автомобілів великої вантажопідйомності особливе значення мають тягові характеристики.

Знамениті зимові шини Hakkapeliitta компанії Nokian Tyres призначені для забезпечення безпеки і керованості в найбільш важких умовах зимової експлуатації.

Їзда по засніженій і обледенілій дорозі з важкими вантажами може бути складним випробуванням, особливо, якщо шини не призначені для цього завдання. Шини Nokian Hakkapeliitta LT3 призначені для важких повнопривідних позашляховиків і пікапів і незамінні при прокладанні колії в снігу або буксирування причепа в зимовий час.

Корозійна стійкість шипів для тривалого терміну служби

Найбільш важливою характеристикою нової шини Nokian Hakkapeliitta LT3 є застосування оновленої технології шипування.

Нова концепція шипування компанії Nokian Tyres Arctic stud concept використовує абсолютно нову форму шипа і матеріал корпусу шипа, що подовжують термін служби шин при експлуатації в зимових умовах під навантаженням. Шипи виготовлені з нержавіючої сталі, що робить шину більш «стильною» і функціональною. Вони мають поліпшену корозійну стійкість, що дозволить продовжити термін експлуатації шин на посипаних сіллю дорогах.

Шипи з нержавіючої сталі забезпечують неперевершений рівень зчеплення на зимовій дорозі і керованість шин, а також покращують їх зовнішній вигляд.

«Нова функціональна концепція шипування забезпечує максимальне зчеплення зі слизькою дорогою. Якірний шип оснащений нижнім фланцем нової форми і твердим металевим зносостійким елементом у формі зірки. Корпус шипа виготовлений з нержавіючої сталі і не схильний до корозії, що збільшує термін служби. Крім нового матеріалу шип має строго орієнтоване положення завдяки нижньому фланця нової форми. У порівнянні з попередньою моделлю нові шипи «виросли» в довжину на 2 мм - до 12,7 мм. Так шипи прослужать довше...», - пояснює Томмі Айовііта, менеджер з розвитку компанії Nokian Tyres.

Нові шини Nokian Hakkapeliitta LT3 випускаються з різною глибиною малюнка протектора залежно від індексу навантаження шини: 13,5 мм і 14,5 мм (у моделей зі збільшеним індексом навантаження понад 121). Завдяки збільшеній глибині малюнка протектора і довговічності шипів продовжується термін служби шини і забезпечується підвищена надійність.

Надійна конструкція і паливна ефективність

До шин потужних важких автомобілів пред'являються особливо високі вимоги. Щоб забезпечити стійкість довгого важкого автомобіля в складних дорожніх умовах, шини повинні бути міцними і міцними. Нова шина Nokian Hakkapeliitta LT3 має міцну конструкцію для точного і безпечного управління великими навантаженнями, що припадають на колесо. Міцна конструкція забезпечує максимальний термін служби шин в різних дорожніх умовах.

На додаток до довговічності гумова суміш протектора забезпечує максимальну стійкість до зношування і порізів. Розроблена спеціально для експлуатації в умовах великих навантажень гумова суміш Arctic Grip забезпечує оптимальний витрата палива, стійкість до порізів і тривалий термін служби шин.

Nokian Hakkapeliitta LT3 відрізняється новим агресивним малюнком протектора, що сприяє ефективному відведенню снігу і сльоти з плями контакту. Дизайн центральній частині малюнка протектора підвищує стійкість і керованість автомобіля при русі, а унікальна конструкція ламелей забезпечує чудові тягові характеристики і зчеплення в поворотах. Новий симетричний направлений малюнок протектора має більш глибокі самоочищаються при русі канавки, що підвищують опір слашпленінгу.

У порівнянні з попередньою моделлю, Nokian Hakkapeliitta LT2, у нової шини Nokian Hakkapeliitta LT3 істотно поліпшена керованість і зчеплення на льоду і снігу. Шина Nokian Hakkapeliitta LT3 також забезпечує більш надійне зчеплення на мокрій і покритої сльотою дорозі.

Більше захисту для тривалого терміну служби

У новій шині Nokian Hakkapeliitta LT3 також застосована революційна технологія для боковин Nokian Aramid Sidewalls. При пошкодженні боковини зазвичай доводиться купувати і встановлювати нову шину. Боковина шини посилена міцними синтетичними арамідними волокнами, доданими до складу гумової суміші. Арамідні волокна роблять шину більш стійкою до пошкоджень і порізів. Випадкове пошкодження шини веде до великих витрат, які може запобігти арамідна боковина, що захищає шину від бічних пошкоджень.

Технологія Nokian Aramid Sidewalls забезпечує новий рівень довговічності і захисту в складних дорожніх умовах.

«Зимова погода несе в собі безліч труднощів для водіїв: від доріг, покритих снігом і льодом, до великих тріщин і ям на дорозі, що утворилися через замерзання і відтавання асфальту. Завдяки збільшеній довговічності і безпеки, яку забезпечують арамідні боковини, водії можуть насолоджуватися часом, проведеним за кермом. Можна уникнути потенційно небезпечного і витратного пошкодження шин », - говорить Томмі Айовііта.

Запатентована безпека

Додаткова безпека забезпечується завдяки зимовому індикатору зносу (WSI) на малюнку протектора, запатентованому компанією Nokian Tyres. Індикатор показує залишкову глибину протектора в процентах. Сніжинка залишається видна, поки глибина канавки становить не менше 4 мм. Як тільки сніжинка стерлася, для вашої безпеки ми рекомендуємо придбати нові зимові шини.

Інформація про стан і тиску на боковинах шини підвищує безпеку водіння взимку, при цьому експлуатація шин стає більш зручною. В інформаційній зоні є можливість робити позначки про правильному тиску в шинах і місце установки при їх заміні. Додатковий комфорт і безпеку забезпечуються секцією для вказівки моменту затягування болтів.

Шина Nokian Hakkapeliitta LT3 - впевнена робота в зимових умовах

• Безпека і надійність в екстремальних зимових умовах

• Перші в світі шипи з нержавіючої сталі, що забезпечують максимальний термін служби за рахунок відсутності корозії

• Неперевершена стійкість

Головні інновації:

Концепція шипування Arctic stud: відсутність корозії, додаткові безпечні кілометри. Нова форма і матеріал корпусу шипа, що подовжують термін служби шин при експлуатації в зимових умовах під навантаженням. Шипи з нержавіючої сталі роблять шину більш «стильною» і функціональною. Шипи з нержавіючої сталі володіють корозійну стійкість, продовжують термін експлуатації шин на оброблених сіллю дорогах, зберігають зовнішній вигляд шини.

Агресивний малюнок протектора зі збільшеною глибиною канавок. Ефективне відведення снігу і сльоти з плями контакту. Дизайн центральній частині малюнка протектора підвищує стійкість і керованість автомобіля при русі, а унікальна конструкція ламелей забезпечує чудові тягові характеристики і зчеплення з дорогою в поворотах. Глибші самоочищаються канавки, що підвищують опір слашпленінгу.

Активатори ламелей. Надійне зчеплення на снігу і льоду. Активатори ламелей розташовані по краю шашок протектора, посилюючи дію ламелей. Ширша ламель відкриває більш вузьку. Ця інновація підвищує зчеплення на слизьких дорогах.

Гальмівні підсилювачі для більш надійного зчеплення під час гальмування. Гальмівні підсилювачі, розташовані на задній частині шашок проектора, підсилюють зчеплення під час гальмування на снігу. Зубчастий малюнок гальмівних підсилювачів поліпшує зчеплення, особливо на снігу.

Гумова суміш Arctic Grip. Чудова паливна ефективність і опір порізів. Гумова суміш протектора, що забезпечує неперевершену опір зносу і порізів, розроблена спеціально для експлуатації в умовах великих навантажень.

Технологія Aramid Sidewalls. Неперевершена довговічність. Боковина шини посилена міцними синтетичними арамідними волокнами, доданими до складу гумової суміші, які забезпечують більш високий рівень довговічності і захисту в складних дорожніх умовах. Арамідні волокна роблять шину більш стійкою до пошкоджень і порізів.

А теперь будут слайды.

А ще:

Как ездить по грязи на «Гелендвагене»? Инструкция от Mercedes-Benz

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т.
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (063) 499-00-20
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛  

 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅