Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Ремонт шин. Рекомендации от экспертов Nokian Tyres.

11 апреля 2018 г.

Вітаємо! З Вами команда УкрШини та Nokian Tyres!

І сьогодні, Ми з Вами дізнаємося, які види ремонту шин існують.

Вид ремонту шини, безпосередньо, залежить від того пошкодження, яке є на шині. Однак не будь-яке пошкодження можна безпечно відремонтувати.

Подивимося прокол. Даний вид пошкодження найпоширеніший. Виходить він, коли шина наїжджає на який-небудь, порівняно невеликий, гострий предмет, наприклад цвях або шуруп.

Нагадаємо, що безпечний ремонт шини можна робити тільки в центральній частині протектора.

Відповідно, прокол в центральній частині протектора може ремонтуватися, як за допомогою джгута, так і за допомогою грибка, або за допомогою двокомпонентного виду ремонту з ніжкою та латкою.

Зверніть увагу, що ремонт за допомогою джгута, є тимчасовим і не є безпечним. Так як він не забезпечує надійної герметичності. Саме тому, використання ремонту за допомогою джгутів, в розширеній HAKKA гарантії Nokian Tyres, не передбачений.

Ремонт за допомогою грибка або двокомпонентний ремонт, забезпечує більш надійний захист шин. І тому, вони застосовуються в ремонтах за розширеною гарантією.

Методики ремонту бічних порізів стінки, ремонту здуття, широких проколів протекторної частини, також існує і практикується. Однак, ступінь якості і безпеки даного ремонту, у високому ступеню, залежать від рівня спеціаліста по ремонту, стан шини і якості застосовуваних матеріалів.

Тому, для зменшення ризиків, такий тип ремонту в розширеній HAKKA гарантії, не передбачений. Але передбачена повна заміна на нову шину.

І ми не будемо це розглядати. Зверніть увагу на те, що за умовами розширеної гарантії, ремонт шини не в авторизованих торгових точках, наприклад не в шинних центрах VIANOR, є підставою для відмови в обслуговуванні за розширеною гарантією. Також неприпустимою, за умовами розширеної гарантії, є ситуація, коли шина, отримавши пошкодження, продовжує використовуватися в спущеному стані. Це також є причиною для відмови, так як після використання в спущеному стані, вже неможливо визначити справжню причину виходу шини з ладу.

Акуратніше використовуєте шини. А в разі пошкодження, демонтуйте шину і звертайтеся в авторизовані торгові точки за розширеною HAKKA гарантією. Повні умови гарантії, адреси торгових точок, вказані на офіційному сайті компанії Nokian Tyres в Україні. Більш того, свіжа інформація о HAKKA гарантії є по цьому посиланню.

Дивіться наші відео огляди, ставте лайки, діліться з друзями і підписуйтеся на наш Ютуб канал.

 

 

 

 

З Вами була команда Nokian Tyres.

Безпечних вам доріг !!!

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т. +38 (096) 474-88-62
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (098) 823-86-63
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛  

 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅