Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Вся правда о Nokian Hakka Black 2 и Hakka Black 2 SUV [Летние шины 2019] (от УкрШина и Вианор).

27 марта 2019 г.

Привіт з Вами команда Нокиан Таерс.

І сьогодні, Ми з Вами розберемо ключові інновації моделі:

Nokian Hakka Black 2 і Nokian Hakka Black 2 SUV.

В першу чергу слід розповісти про багатошарову будову конструкції даних моделей. Конструкція включає в себе один або два текстильних корди, два шари стального брекета, і міцний нейлоновий бандаж. Це дозволяє шині ефективно передавати зусилля до плями контакту, що впливає на динамічність зчеплення і керованість автомобіля. Крім того, конструкція шини та малюнок протектора розроблені таким чином, що формує оптимальне пляму контакту в якої рівномірно розподіляються навантаження. Це дає шині можливість щільно прилягати до дорожньої поверхні, навіть при виконанні маневрів при русі на високій швидкості.

Разом з тим, на центральних ребрах шини насічені діагональні канавки. Вони допомагають ефективно збирати воду, що залишилася між поверхнею і ребрами шини і відводити її в центральні канали. Таким чином, шини забезпечують високе зчеплення навіть на мокрих і слизьких від води поверхнях.

Молекули, в складі гумової суміші протектора моделі Nokian Hakka Black 2, мають додаткові міжмолекулярні з'єднання, що утворюють сітчасту структуру. Завдяки цьому, гумова суміш шини Hakka Black 2, міцна і одночасно еластична, що покращує показники зчеплення, в порівнянні з моделями попередніх поколінь шин.

На стінках подовжніх ребер знаходяться напівкруглі поглиблення. Вони дозволяють потоку повітря більш плавно проходити через центральні канавки, що в свою чергу зменшує завихрення повітря і зменшують шум від експлуатації шин.

Відвідайте наш канал на YouTube. Дивіться Наші відео огляди, ставте лайки, діліться з друзями і підписуйтесь на Наш канал.

 

 

 

З Вами УкрШина.
І безпечних Вам доріг.

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т. (097) 557-59-89
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (063) 499-00-20
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅ 

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛