Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Вся правда о Nokian Hakka Blue 2 и Hakka Blue 2 SUV [Летние шины 2019] (от УкрШина и Вианор). Безопасность и комфорт!

13 марта 2019 г.

Всім привіт! З Вами команда Нокиан Таерс и УкрШина.

І сьогодні, Ми з Вами, розберемо ключові інновації моделі Nokian Hakka Blue 2 і Nokian Hakka Blue 2 SUV.

І почнемо, Ми з Вами, з такою інновації, як ламелі що відводять - DryTouch 2. Унікальна ламель розташована на центральних ребрах шини Nokian Hakka Blue 2. За допомогою спеціального водовідвідного каналу вона з'єднана з основними центральними каналами. Завдяки такій будові, шина краще відводить воду і справляється з ефектом аквапланування. Ефективність роботи канавки зберігається навіть у продовж усього строку зносу протектора шини.

Шашки протектора в плечовій зоні мають округлу форму. Така будова дозволяє використовувати ефект Coanda. Рідина, при проходженні вздовж округлої поверхні, продовжує течію у напрямку цієї поверхні, що сприяє прискоренню руху води в канавках.

Дно внутрішніх поперечних канавок відполіроване і має спеціальну вигнуту форму. Завдяки цьому, потік швидко та ефективно виводитися з плями контакту.

Бічні стінки центральних ребер шин Nokian Hakka Blue 2 посилені додатковим нахилом в сторону зовнішньої плечової зони. Завдяки такому виконанню, центральні ребра стають більш пружними і менше деформуються навіть при виконанні швидкісних маневрів перестроювання та поворотах.

Завдяки додаванню соснового масла в гумову суміш Nokian Hakka Blue Hybrid, в шині Nokian Hakka Blue 2, вдалося зменшити внутрішнє тертя шини, що знижує її температуру при інтенсивному русі і зменшує опір коченню.

Поверхні головних канавок, в шині Nokian Hakka Blue 2, відполіровані. Завдяки такому рішенню розробників, вода швидше та ефективніше відводитися із зони контакту. Тому поліпшується зчеплення на мокрій дорозі і знижується ризик аквапланування.

Стінки центральних каналів протектора нагадують, за своїм зовнішнім виглядом, - поверхню м'яча для гольфу з сферичними порожнинами. Ці поглиблення дозволяють створювати менше завихрень при русі повітря через центральні канавки, що знижує рівень шуму.

Версія для позашляховиків Nokian Hakka Blue 2 SUV оснащена, так званими, прибиральниками камінів. Вони розташовуються в центральних каналах протектора і запобігають застряганню дрібних каменів в протекторі шини.

Скошені прямокутні виступи, на плечових зонах шини Nokian Hakka Blue 2 SUV, забезпечують додаткове зчеплення на нерівній поверхні.

Грунтозацепи забезпечують додаткове зчеплення на м'якому грунті.

Гумова суміш боковин шини містить арамиднє волокно. Воно дуже легке, при цьому, має надзвичайну міцність. Це робить боковини шини більш пружними і стійкими до розриву при ударах.

Моделі Nokian Hakka Blue 2 і Nokian Hakka Blue 2 SUV відрізняються своїми видатними характеристиками в частині боротьби з ефектом аквапланування і відповідають вимогам навіть досвідчених водіїв.

З Вами УкрШина!

І безпечних Вам доріг.

 

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т. (097) 557-59-89
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (063) 499-00-20
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛  

 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅