Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Вся правда о Nokian HAKKA GREEN 2 [Летние шины 2019] (от УкрШина и Вианор). Безопасность и комфорт!

27 февраля 2019 г.

Всім привіт з Вами команда УкрШина та Nokian Tyres.

І сьогодні, Ми з Вами розберемо ключові характеристики моделі Nokian Hakka Green 2.

Відмінною особливістю даної моделі шин є сталевий брекер, який складається з безлічі переплетених сталевих дротів, покритих латунню. Завдяки такому виконанню, міцність конструкції шини збільшена більш ніж на 15%

Шашки протектора в плечовій зоні має округлу форму. Така будова дозволяє використовувати ефект Coanda. Рідина при проходженні вздовж округлої поверхні, продовжує течія в напрямку цієї поверхні. Це прискорює рух води в канавках.

Гумова суміш Nokian HakkaGreen Hybrid, це ключовий момент безпеки шини, що володіє підвищеною зносостійкістю і екологічністю. Частинки силики в гумової суміші протектора утворюють щільну сітку, яка завдяки міцним, але гнучким міжмолекулярним зв'язків, адаптуються до зовнішніх умов.

Пір'яні канавки перетинають ребра в центральній частині протектора. Вони мають спеціальну форму, що розширюється в бік внутрішнього плеча шини. Завдяки чому ефективно збирає воду і направляє її в поздовжні канавки.

У плечовій зоні протектора знаходяться розширюються канавки Trump Grooves. Вони мають форму воронки. Завдяки такій формі, в канавках вміщається більшу кількість води, що дозволяє прискорити відтік води з центральних каналів і ефективно видаляти її із зони контакту.

Спеціальна гумова суміш між боковиною шини і протектором, активно поглинає вібрацію сталевого корду, тим самим запобігаючи передачу неприємних звукових ефектів і биття через боковину шини на вісь колеса і далі в салон автомобіля.

Стінки центральних каналів протектора нагадують, за зовнішнім виглядом, поверхня м'яча для гольфу з сферичними порожнинами. Ці порожнини дозволяють створювати менше завихрень при русі повітря через центральні канали протектора, що знижує рівень шуму.

Індикатор залишкової глибини протектора розташований на центральному ребрі шини. Цифри стираються одна за одною, в міру зносу шини. Індикатор аквапланування попереджає про підвищений ризик аквапланування. Символ у вигляді краплі води зникає, коли глибина канавки ставати менше 4-х мм.

З Вами УкрШина.

І безпечних Вам доріг!

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т. (097) 557-59-89
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (063) 499-00-20
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞  

 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅ 

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛