Купляю шини в Укршині вже не вперше, минулого разу були Фулда зимові самовивозом. Цього разу заїхали далеко в село і так сталось, що знадобились нові шини і довелось замовляти доставку, отож перш за все хочу подякувати за оперативність 🙂, в понеділок в обід оплатила замовлення і сказали, що відвантаження на вівторок, але в вівторок вже отримала на Новій пошті, ДЯКУЮ. Відразу поміняла шини, о Боги, шини супер, тихі, м'які , не їдеш , а пливеш . Я вибагливий користувач, рекомендую 😉