Проблемы с заказом? RU | UA
Укршина

Nokian Hakkapeliitta R3 (R3 SUV) - лучшая фрикционная зимняя шина от нордических экспертов [Новинка 2018 года]. (обзор от Нокиан, Вианор и УкрШина)

26 декабря 2018 г.

Привіт з Вами команда Nokian Tyres!

І сьогодні, Ми поговоримо про новинки 2018 року, о шинах Nokian Hakkapeliitta R3 та Nokian Hakkapeliitta R3 SUV. Це найпередовіші шини в лінійці продукції Nokian Tyres в сегменті фрикційних або нешипованних шин нордичного типу.

Давайте ж розберемо технічні особливості, реалізовані в даних шинах.

В першу чергу слід розповісти про технології Cryo Crystal 3, яка застосована в даних шинах. Cryo Crystal 3 - це спеціальні тверді частинки, які зроблені з екологічно чистих матеріалів. Дані частки додані у гумову суміш і рівномірно розподілені по всій глибині протектора. У міру зношування, частки починають виступати на протекторі і вгризатися в лід своїми гранями, тим самим, створюючи додаткові ріжучі кромки в плямі контакту. Що, безсумнівно, покращує зчеплення. Дія даних частинок, за своїми властивостями, нагадує дію шипів. Тільки з поправкою на їх розмір. Таким чином, фрикційні шини Nokian Hakkapeliitta R3 і Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, в більшості випадків, хоч і не зможуть скласти конкуренцію на льоду своїм шипованих побратимам, але зможуть боротися за найвищі місця в сегменті фрикційних шин нордичного типу. А також подарують водієві більший комфорт.

По-друге, в шинах Nokian Hakkapeliitta R3 і Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, істотно збільшено кількість ламелей-насосів, в порівнянні з шиною попереднього покоління. Тепер ламелі-насоси знаходиться не в плечовій зоні шини, а розташовані в центральній частині протектора.

Нагадаю, що ламелі-насоси, це спеціальна форма ламелей, завдяки якій, між ламелями, утворюється невеликий простір, яке, при русі, змінює обсяг і має можливість затягувати воду від плями контакту, випускаючи її пізніше, коли ця частина протектора вийде із зони контакту. Завдяки дії цих ламелей, підвищується зчеплення шин і навіть на самих слизьких і мокрих поверхнях.

Крім того, дія ламелей насосів в центральній частині протектора, доповнено ламелями спеціальної форми, що нагадує гребінець в плечовій зоні шини. Дані ламелі, з одного боку, дозволяють вбирати воду з плями контакту, поліпшуючи зчеплення на слизьких покриттях. З іншого боку, збільшують стійкість до деформації шашок протектора в плечовій зоні, що в свою чергу сприяє кращій керованості на чистому асфальті.

Для того щоб поліпшити поведінку шини на сухому асфальті, в шинах Nokian Hakkapeliitta R3 передбачено центральне ребро, яке порізане ламелями різної глибини. З одного боку ламелі покращують зчеплення на швидкості з поверхнею. З іншого боку вони можуть послабити центральне ребро. Так ось, для того щоб цього не відбувалося, в шині Nokian Hakkapeliitta R3, центральне ребро нарізано ламелями складної форми, на різну глибину. Це дозволяє зберегти функціональність ламелей і забезпечити зчеплення. Ламелей розташовані впритул один до одного, а центральне ребро стабілізують рух автомобіля на сухому асфальті, на високій швидкості.

Версія шин Nokian Hakkapeliitta R3 SUV для позашляховиків, відрізняється додаванням арамидов в боковину шини. Арамід - це волокна, які мають надзвичайно високу міцність на розрив. Ці волокна додаються в гумову суміш боковини, і, тим самим, збільшують стійкість до пошкоджень.

Завдяки реалізованим інновацій в шинах Nokian Hakkapeliitta R3 і Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, вдалося поліпшити всі ключові показники, порівняно з її попередницею. Головного успіху, в порівнянні з попереднім поколінням, вдалося домогтися в керованості на сухому асфальті, зчеплення на льоду і зниження опору коченню.

Слід також нагадати і про те, що на всі шини лінійки Nokian Hakkapeliitta поширюється розширена HAKKA гарантія. Це спеціальна послуга від компанії Nokian Tyres, що дозволяє, при ненавмисному пошкодженні шини, безкоштовно замінити або відремонтувати її.

Повні умови програми, а також інформацію про шини Nokian Hakkapeliitta R3 і Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, шукайте на офіційному сайті компанії Nokian Tyres і компанії УкрШіна.

Підписуйтесь на Нас в соціальних мережах і стежте за новинами.

Безпечних вам доріг!

_________________________________________________________________________________________________________

Шиномонтажные работы, а так же сезонное хранение Ваших шин:
г. Киев, ул. Сулеймана Стальского, 34 (Левый берег, Vianor напротив эпицентра), т.
г. Киев, ул. Уманская, 7 (Правый берег, за стадионом ЦСКА), т. +38 (098) 823-86-63
г. Киев, ул. НовоКонстантиновская 2А (правый берег), т. +38 (096) 765-37-89
_________________________________________________________________________________________________________

Часто задаваемые вопросы
 • Что если я не могу определится с выбором автомобильных шин? 😓

  Не беда, Вам всего лишь нужно написать или позвонить нам! Квалифицированный специалист порекомендует Вам лучший вариант по выгодной цене 👍🏼  

 • Как будет осуществляться доставка товара? 📦

  Наш товар доставляет Новая Почта по Украине или Курьер по Киеву, а также есть возможность самовывоза товара с нашего склада в Киеве. После оформления заказа наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей 🚛  

 • Есть ли какие то гарантии на ваш товар? 🤔

  На весь наш товар предоставляется гарантия от магазина и расширенная гарантия на NOKIAN! Детали Вы найдете в разделе "Гарантия"!  ✅ 

 • Какие есть скидки? 🤑

  Возможность получения скидки уточняйте у менеджера! 📞